“KARTKA WALENTYNKOWA” – konkurs plastyczny

W holu Domu Kultury w Małogoszczu zlokalizowana jest wystawa prac , zgłoszonych do Konkursu Plastycznego “Kartka Walentynkowa”. Autorami prac są dzieci i młodzież z placówek oświatowych z terenu gminy Małogoszcz. Wręczenie nagród oraz ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 15 lutego (poniedziałek) od godz. 16:00 (wejście od strony paczkomatu) . Klasy I-III – godz. 16:00, klasy IV – VI – 16:10, klasy VII-VIII- 16:20. Prosimy o dezynfekcję rąk, stosowanie osłony ust i nosa oraz zachowanie ust i nosa. Na wręczanie zapraszamy:
KAT. I -III
1. Klaudia Grabowska Kl. I S.P. Kozłów
2. Nikola Suliga Kl. I S.P. Kozłów
3. Natalia Sobczyk Kl. I S.P. Kozłów
4. Filip Zimny Kl. I S.P. Małogoszcz
5. Jakub Winiarski Kl. II S.P. Małogoszcz
6. Julia Pakaszewska Kl. II S.P. Żarczyce Duże
7. Karol Pakaszewski Kl. II S.P. Małogoszcz
8. Łucja Filipiak Kl. II S.P. Małogoszcz
9. Krzysztof Arciszewski Kl. II S.P. Małogoszcz
10. Wiktor Bębenek Kl. III S.P. Kozłów
11. Ania Taranek Kl. III S.P. Małogoszcz
12. Anna Majcher Kl.II S.P. Rembieszyce
13. Zuzanna Kantarek Kl.II S.P. Rembieszyce                14. Nadia Orłowska, Kl.II, S.P. Żarczyce Duże

KAT. IV – VI
1. Dominik Krzysztofik Kl. IV S.P. Małogoszcz
2. Magdalena Szymkiewicz Kl. IV S.P. Kozłów
3. Zuzanna Szymkiewicz Kl. VI S.P. Rembieszyce
4. Zuzanna Jachyra Kl. VI S.P. Kozłów
5. Natalia Chachurska Kl. VI S.P. Kozłów
6. Katarzyna Pakaszewska Kl. IV S.P. Małogoszcz
7. Milena Zdeb Kl. IV S.P. Kozłów
8. Alan Świerczyński Kl. IV S.P. Kozłów
9. Amelia Głuch Kl. IV S.P. Małogoszcz
10. Julia Bębenek Kl. IV S.P. Kozłów
11. Julia Kowalczyk Kl. IV S.P. Kozłów
12. Alicja Dewerenda Kl. V S.P. Małogoszcz
13. Julia Adamek Kl. IV S.P. Kozłów
14. Amelia Ziencikiewicz KL. IV, S.P. Małogoszcz

KAT. VII-VIII
1. Katarzyna Jurczak Kl. VII S.P. Kozłów
2. Olga Kowalska Kl. VII S.P. Kozłów
3. Mateusz Sosnowski Kl. VII S.P. Kozłów
4. Oliwia Gawor Kl. VII S.P. Kozłów
5. Piotr Zieliński Kl. VII S.P. Kozłów

Pin It on Pinterest

Share This
Przewiń do góry