K U L T U R Y

w

M A Ł O G O S Z C Z U

Finał Turnieju Warcabowego

10 grudnia 2019r. w ramach zajęć świetlicowych, odbył się finał “Turnieju Warcabowego” w kategorii wiekowej 9-11 lat, natomiast eliminacje do Turnieju- 12 listopada 2019r., podczas których pięciu zawodników dostało się do dalszego etapu. I tak gracze rywalizując ze sobą przez okres pięciu tygodni (w każdy wtorek) systemem “każdy z każdym”, walczyli o punkty. Suma zdobytych punktów decydowała o tym, który z nich został zwycięzcą. Turniej Warcabowy wygrał Dawid Ślizowski, tuż za nim II miejsce zajął – Oskar Chrabąszcz, III miejsce – Gabriel Ziomek. Laureaci otrzymali puchary, drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Dwa wyróżnienia przypadły Michałowi Ługowskiemu oraz Gabrielowi Wiatrowi. Oni również otrzymali medale, drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!