STUDIO PIOSENKI RIVER

Studio Piosenki RIVER zaprasza na nowy kanał YOUTUBE , gdzie znajdziecie wykonania naszych wokalistów z różnych lat działalności Studia.

Studio Piosenki Domu Kultury w Małogoszczu prowadzi Justyna Łysak-Jończyk. Obecnie studio liczy 40 uczestników.

Z naszym Studiem związani byli tacy muzycy jak:

  • Tomasz Kopyciński muzyk, kompozytor, aranżer
  • Sebastian Sipa muzyk, aranżer,
  • Krzysztof Pitula muzyk, aranżer,
  • Marzena Pitula muzyk, wokalistka,
  • Marzena Sadłocha muzyk, wokalistka
  • Katarzyna Nogaj instruktor – muzyk

Laureaci festiwali krajowych i zagranicznych w historii naszego Studia Piosenki :

  • Samuela Modzelewska
  • Justyna Dzwonek
  • Paulina Polit
  • Angelika Bąk
  • Kasia Będkowska
  • Marysia Bujak
  • Natalia Dziwoń
  • Sylwia Gajek
  • Przemek Gajek

  • Wiktoria Smuga
  • Dagmara Staniek
  • Gabrysia Stańczyk
  • Adrian Stańczyk
  • Filip Wnuk
  • Weronika Zdeb
  • Sylwia Świercz
  • Hubert Bąk
  • Klaudia Stańczyk
  • Mateusz Krupa
  • Kinga Łapot
  • Karolina Nowak
  • Wiktoria Mięsiak
  • Karolina Stępień
  • Martyna Stępień
  • Magdalena Belicka
  • Katarzyna Pietras
  • Paweł Rydz
  • Natalia Warzyńska

Nagrody i wyróżnienia Studia Piosenki w imprezach konkursowych w latach 1995 - 2020.

23.06.-15.07.2020 – XV Ogólnopolski Festiwal Laureatów Festiwali Piosenki – LAUR 2020  on-line            

NAGRODY:

BARBARA LEŚNIEWSKA – ZŁOTY LAUR

ANNA TARANEK– SREBRNY LAUR

MAJA SZPROCH – SREBRNY LAUR

KAROLINA SIMLAT – BRĄZOWY LAUR27-28.05.2020 – Harcerska Wiosna Kulturalna – on-line – Kielce – Białogon

NAGRODY:

MAJA SZPROCH – III MIEJSCE

KAROLINA SIMLAT – WYRÓŻNIENIE

ANNA TARANEK – WYRÓŻNIENIE

7.03.2020 – XIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of Singing”

  • finał Włoszczowa

NAGRODA:

NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE

26.01.2020 – XXVII Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek – Koncert Finałowy – Włoszczowa

NAGRODA:

NATALIA WARZYŃSKA – I MIEJSCE

 24-25.01.2020 – VII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” – MDK Kielce – finał

NAGRODA:

NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE

 23.01.2020 – Program TVP3 KIELCE „KASA BILETOWA” – emisja

udział w programie telewizyjnym Natalii Warzyńskiej z utworem „Słuchaj brzmi aniołów pieśń”

19.01.2020 –  XXVII Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek – eliminacje – CK Jędrzejów

NATALIA WARZYŃSKA – NOMINACJA do Koncertu Finałowego

18.01.2020 – Konkurs Kolęd i Pastorałek „Józefowe Kolędowanie” – Koncert Finałowy – Kielce

                      Sanktuarium Św. Józefa Opiekuna Rodziny                  

NAGRODY:

JULIA KASPRZYK – I MIEJSCE oraz zaproszenie do zespołu JÓZEFOWE KWIATKI

12.01.2020 – Koncert Galowy – VIII Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

                      „Kolęda Płynie z Wysokości” – Kościół Garnizonowy – Kielce

NAGRODY:

NATALIA WARZYŃSKA – I MIEJSCE oraz

NAGRODA SPECJALNA – Fundacji Kultury im. S. Kudelskiego – profesjonalne nagranie w Studiu United Records

NAGRODA SPECJALNA – TVP 3 KIELCE – nagranie teledysku

9-10.01.2020 –  VIII Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

                            „Kolęda Płynie z Wysokości” – przesłuchania WDK Kielce

NATALIA WARZYŃSKA – NOMINACJA do Koncertu Galowego

05.01.2020 – XVI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda” – Koncert Galowy –

                      Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małogoszczu   

NAGRODY:

MARTYNA ROBOK – II MIEJSCE

MAJA SZPROCH – WYRÓŻNIENIE

NATALIA WARZYŃSKA – III MIEJSCE

23-24.11.2019 – Międzynarodowy Festiwal im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina – Kielce

                         NAGRODA: NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE

15-17.11.2019 – IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

  1. Henryka rasiewicza „KIMA” – finał Kraków

                         NAGRODA: NATALIA WARZYŃSKA – I MIEJSCE

9-10.11.2019 – 20 Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Piosenki Jana Wojdaka” –

                        finał w Krakowie

                      NAGRODY:

                      BARBARA LEŚNIEWSKA – II MIEJSCE oraz Nagroda za najciekawszą aranżację

                      WYRÓŻNIENIA SPECJALNE: Barbara Leśniewska, Anna Taranek,

                                                                           Angelika Rotszejn, Natalia Warzyńska

8.11.2019 – Gala rozdania nagród „TALENTY ŚWIĘTOKRZYSKIE” – Kielce

                   NAGRODA: PAWEŁ RYDZ – TALENTY ŚWIĘTOKRZYSKIE

                   Nagrody przyznawane co roku przez Urząd Marszałkowski Województwa

                   Świętokrzyskiego dla najbardziej uzdolnionej młodzieży,laureatów konkursów

                   krajowych i międzynarodowych. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się

                   w Wojewódzkim Domu Kultury.

26.10.2019 – XVII Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” – Małogoszcz

                    NAGRODY:

                    JULIA KASPRZYK – WYRÓŻNIENIE

                    NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE

25.10.2019 – IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

  1. Henryka Rasiewicza „KIMA” – eliminacje Kielce

                     NAGRODA:

                     NATALIA WARZYŃSKA – I MIEJSCE oraz nominacja do finału w Krakowie

19.10.2019 – VII Festiwal Piosenki Wojskowej „Żołnierska Nuta” – Kielce

                     NAGRODA: NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE

12-13.10.2019 – I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka – eliminacje Kielce

                     NAGRODA: NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE

 14.09.2019 – 29 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystyczno – Przyrodniczej – Przedbórz

                      NAGRODA: KAROLINA SIMLAT – I MIEJSCE

20-21.08.2019 – XXVII Międzynarodowy Festiwal Arts for Children and Youth “We XXI Century”

Bułgaria, Słoneczny Brzeg 2019

                      NAGRODA: PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE

11-21.07.2019 – 46 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej – Kielce

                      NAGRODA: KLAUDIA STAŃCZYK – SREBRNA JODŁA

5-7.07.2019 – III Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę” – Żuromin

                       NAGRODY:

                       NATALIA WARZYŃSKA – III MIEJSCE

                       PAWEŁ RYDZ – WYRÓŻNIENIE, Nagroda ZaiKSu, Nominacja do festiwali

                       zagranicznych

                       KLAUDIA STAŃCZYK – Nominacja do festiwali zagranicznych

19-20.06.2019 – XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60 i 70 „Powróćmy do piękna

                           w słowie i muzyce” – Wyszków

                        NAGRODY:

                        KLAUDIA STAŃCZYK – GŁÓWNE WYRÓŻNIENIE Ministra Sportu i Turystyki

                        Witolda Bańki

                        PAWEŁ RYDZ – NAGRODA Wójta Gminy Brańszczyk Wiesława Przybylskiego –

                        główne jury

15.06.2019 – Dni Małogoszcza – stadion Małogoszcz

                      Wręczenie Złotych Płyt za wieloletnią działalność i osiągnięcia na rzecz

                      STUDIA PIOSENKI Domu Kultury w Małogoszczu dla PAWŁA RYDZA       

                      oraz KLAUDII STAŃCZYK

8-9.06.2019 – XIII Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty „Moja Wolności” 2019 – Warszawa

                      NAGRODA :

                      PAWEŁ RYDZ – NAGRODA SPECJALNA od Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu

5.06.2019 – 24 Ogólnopolski Konkurs „Wygraj Sukces” – Kozienice – kwalifikacje regionalne

                      MARTYNA ROBOK – WYRÓŻNIENIE

                      ANNA TARANEK – WYRÓŻNIENIE

                      MARTYNA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE

                      MAGDALENA BELICKA – WYRÓŻNIENIE

28.05.2019 – 18 Edycja NAGRODA Kustosz Pamięci Narodowej – Warszawa

                       rozdanie nagród IPN – koncert

                       Zaproszenie KLAUDII STAŃCZYK i występ w koncercie z towarzyszeniem

                       orkiestry PASSIONART na Zamku Królewskim w Warszawie

18.05.2018 – III Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej – Kielce

                     NAGRODA: KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE

 

18.05.2019 – Ogólnopolski Festiwal Laureatów Piosenki „LAUR 2019” – Sędziszów

                      NAGRODY:

                      KAROLINA SIMLAT – SREBRNY LAUR

                      MARTYNA STĘPIEŃ – SREBRNY LAUR

                      MAJA SZPROCH – BRĄZOWY LAUR

18.05.2019 – II Międzynarodowy Konkurs Wokalny „The Golden Voice” – Kraków

                     NAGRODA: NATALIA WARZYŃSKA – III MIEJSCE

27-28.04.2019 – II Międzynarodowy Festiwal Piosenki Bez Granic „Golden Voice 2019” –

                            Jędrzejów

                      NAGRODA:

                      BARBARA LEŚNIEWSKA – WYRÓŻNIENIE – III stopnia

24.04.2019 – 24 Wygraj Sukces – eliminacje wstępne – Małogoszcz

                     NOMINACJE: Martyna Robok, Anna Taranek, Barbara Leśniewska, Maja Szproch,

                                              Martyna Stępień, Anna Wierzbicka, Magdalena Belicka

                     WYRÓŻNIENIA: Angelika Rotszejn, Karolina Simlat, Julia Szczukocka,

                                                   Oliwia Stępień, Aleksandra Woźnica

9.03.2019 – Konkurs Piosenki Anglojezycznej – The Joy of Singing – Włoszczowa

                     NAGRODA : KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE

3.03.2019 –  Koncert   Galowy Wolnej i Niezawisłej  – Audytorium Maximum UJ

                     z towarzyszeniem Chóru i Orkiestry PASSIONART – Filharmonia Krakowska

                     Zaproszenie do udziału w koncercie dla KLAUDII STAŃCZYK w ramach nagrody

                     na  III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka   

                     Rasiewicza KIMA w Krakowie

1.03.2019 – Człowiek Roku 2019 – Plebiscyt Echa Dnia – Gala Kielce

                    NAGRODA:

                    KLAUDIA STAŃCZYK – II MIEJSCE – powiat jędrzejowski – kategoria Kultura

1-2.02.2019 – VI Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek – GLORIA – Kielce

                    NAGRODA: NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE

11-13.01.2019 –  VII Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych

                            „Kolęda Płynie z Wysokości” – Nowiny

                  NAGRODY:

                  DAMIAN KASPRZYK – WYRÓŻNIENIE

                  OLIWIA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE

06.01.2019 – IV Festiwal  Kolęd i Pastorałek „Żołnierskie Kolędowanie” – Koncert Galowy –

                      Kościół pw. Św. Wojciecha w Kielcach

                  NAGRODY:

                  NATALIA WARZYŃSKA – I MIEJSCE

                  KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE

                  ANNA WIERZBICKA – I MIEJSCE

06.01.2019 – XVI Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda” – Koncert Galowy –

                      Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małogoszczu   

                 NAGRODY:

                 NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE

                 KLAUDIA STAŃCZYK – III MIEJSCE

                 KAROLINA SIMLAT – WYRÓŻNIENIE

                 ANGELIKA ROTSZEJN – WYRÓŻNIENIE                

                 BARBARA LEŚNIEWSKA – WYRÓŻNIENIE

1.12.2018 – VI Festiwal Piosenki Wojskowej „Żołnierska Nuta” – Kielce

 
NAGRODY:
 
KLAUDIA STAŃCZYK – II MIEJSCE
 
NATALIA WARZYŃSKA – III MIEJSCE
 
 
24-25.11.2018 – Międzynarodowy Festiwal Dzieci i Młodzieży im. Henryka Morysa
 
i Andrzeja Litwina – finał Kielce
 
NAGRODY:
 
KLAUDIA STAŃCZYK – I MIEJSCE
 
NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE
 

23.11.2018 – X Konecki Przegląd Piosenki „Poezja w Piosence Agnieszka i inni…” – Końskie

 
finał – Koncert Galowy
 
NAGRODA: KLAUDIA STAŃCZYK – I MIEJSCE – NAGRODA GŁÓWNA
 

16-18.11.2018 – III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka

 
Rasiewicza KIMA – finał Kraków – Filharmonia Krakowaska
 
NAGRODY:
 
KLAUDIA STAŃCZYK – II MIEJSCE oraz MAŁE GRAND PRIX STOWARZYSZENIA PASSIONART zaproszenie do udziału w Koncercie Galowym Wolnej i Niezawisłej 3.03.2019 – Audytorium Maximum UJ z towarzyszeniem Chóru i Orkiestry PASSIONART.
 
NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE
 

10-11.11.2018 – XIX Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” – finał

Kraków
 
NAGRODY:
 
PAWEŁ RYDZ – GRAND PRIX oraz NOMINACJA do festiwali zagranicznych w Bułgarii i we Włoszech
 
NATALIA WARZYŃSKA – NOMINACJA do festiwali zagranicznych w Bułgarii i we Włoszech
 

5.11.2018 – III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza

 
KIMA – eliminacje wojewódzkie – KCK Kielce
 
NAGRODY:
 
KLAUDIA STAŃCZYK – I MIEJSCE , nominacja do finału w Krakowie
 
NATALIA WARZYŃSKA – I MIEJSCE , nominacja do finału w Krakowie
 

27.10.2018 – XVI Festiwal Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” – Małogoszcz

 
NAGRODY:
 
PAWEŁ RYDZ – III MIEJSCE
 
KLAUDIA STAŃCZYK – WRÓŻNIENIE
 
MAGDALENA BELICKA – WYRÓŻNIENIE
 
OLIWIA STĘPIEŃ – NAGRODA DYREKTORA DOMU KULTURY
 

12.10.2018 – Gala rozdania nagród „TALENTY ŚWIĘTOKRZYSKIE” – Kielce

 
NAGRODY:
 
NATALIA WARZYŃSKA – tytuł TALENT ŚWIĘTOKRZYSKI
 
KLAUDIA STAŃCZYK – tytuł TALENT ŚWIĘTOKRZYSKI
 
Nagrody przyznawane co roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego dla najbardziej uzdolnionej młodzieży,laureatów konkursów krajowych i międzynarodowych. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się w Filharmonii Świętokrzyskiej.
 

16.09.2018 – XXVIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystyczno-Przyrodniczej – Przedbórz

 
NAGRODA: NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE

30.06 – 6.07.2018 – XVII Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży
„MAGIA ITALIANA 2018” – Rimini – Włochy
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – GRAND PRIX

2.06.2018 – Ogólnopolski Festiwal Laureatów Festiwali Piosenki – LAUR 2018 – Sędziszów
NAGRODY
: NATALIA WARZYŃSKA – ZŁOTY LAUR
WERONIKA STACHURA – SREBRNY LAUR
JULIA TRELA – SREBRNY LAUR
KLAUDIA STAŃCZYK – BRĄZOWY LAUR

24-26.05.2018 – XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „MUSZELKI WIGIER”
Suwałki
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – BRĄZOWA MUSZELKA oraz udział w koncercie
galowym na 100 – lecie ZaiKSu

5-6.05.2018 – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „GOLDEN VOICE” – finał – CK Jedrzejów
NAGRODY:
JULIA TRELA – ZŁOTA STRUNA oraz Nagroda Specjalna I stopnia
PAWEŁ RYDZ – ZŁOTA STRUNA
KLAUDIA STAŃCZYK – ZŁOTA STRUNA
NATALIA WARZYŃSKA – SREBRNA STRUNA
MAJA SZPROCH – SREBRNA STRUNA
MARTYNA STĘPIEŃ – SREBRNA STRUNA

20-22.04.2018 – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Aprila Pilieni” – Bauska 2018 – Łotwa
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE

6.04.2018 – XX SCENA DLA CIEBIE – finał – WDK Kielce
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE

16-18.03.2018 – XXVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Super Mikrofon Radia JARD” –
Białystok
NAGRODA
: PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE oraz nominacje do wzięcia udziału w festiwalach zagranicznych w Bułgarii i we Włoszech

16.03.2018 – Międzynarodowy Festiwal Piosenki „World Song” – Sosnowiec
NAGRODA
: KLAUDIA STAŃCZYK – II MIEJSCE

10.03.2018 – XII Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of Singing” – Włoszczowa
NAGRODY:
MAJA SZPROCH – WYRÓŻNIENIE
NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE
MARTYNA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE
KATARZYNA SZCZEPAŃSKA – WYRÓŻNIENIE

18-20.01.2018 – V Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek – GLORIA – Kielce
NAGRODY:
KLAUDIA STAŃCZYK – GRAND PRIX
PAWEŁ RYDZ – WYRÓŻNIENIE
WERONIKA STACHURA – WYRÓŻNIENIE
OLIWIA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE

12-14.01.2018 – VI Regionalny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych
„Kolęda Płynie z Wysokości” – Nowiny
NAGRODY:
MARTYNA STĘPIEŃ – I MIEJSCE
OLIWIA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE
NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE oraz
NAGRODA SPECJALNA

07.01.2018 – XV Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda” – Koncert Galowy –

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małogoszczu
NAGRODY
: NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE
OLIWIA STĘPIEŃ – II MIEJSCE
MAJA SZPROCH – III MIEJSCE
MARTYNA STĘPIEŃ – III MIEJSCE
ANNA WIERZBICKA – WYRÓŻNIENIE
MAGDALENA BELICKA – WYRÓŻNIENIE

06.01.2018 – III Festiwal Kolęd i Pastorałek „Żołnierskie Kolędowanie” – Koncert Galowy –
Kościół Garnizonowy w Kielcach
NAGRODY:
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE
JULIA TRELA – WYRÓŻNIENIE

24.11.2017 – II Danuta Rinn Festiwal – finał – Warszawa
NAGRODA
: KLAUDIA STAŃCZYK – ZŁOTA NUTA (I MIEJSCE)

18-19.11.2017 – Międzynarodowy Festiwal Henryka Morysa i Andrzeja Litwina – WDK Kielce
NAGRODA
: KLAUDIA STAŃCZYK – III MIEJSCE

17.11.2017 – Rozdanie nagród „Talent Świętokrzyski” – Kielce
NAGRODA
: PAWEŁ RYDZ – „TALENT ŚWIĘTOKRZYSKI”

Nagrody przyznawane co roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego dla najbardziej uzdolnionej młodzieży,laureatów konkursów krajowych i międzynarodowych. Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się
w Filharmonii Świętokrzyskiej.

11-12.11.2017 – XVIII Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” – finał Kraków
NAGRODY:
NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE
OLIWIA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE
PAWEŁ RYDZ – Promocja płyty nagranej z Janem Wojdakiem –
„Luz albo blues”

4.11.2017 – XV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” – Małogoszcz
NAGRODY:
KLAUDIA STAŃCZYK – I MIEJSCE
PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE
JULIA TRELA – WYRÓŻNIENIE
MAJA SZPROCH – WYRÓŻNIENIE

10-13.09.2017 – Międzynarodowy Festiwal „ORFEO IN ITALIA” 2017 – Lido Di Jesolo Włochy
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE

24-26.08.2017 – Międzynarodowy Festiwal „International Festival in Seia” – Portugalia
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – III MIEJSCE

7-9.07.2017 – I Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę” – Sierpc
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE

14-15.06.2017 – XXIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki lat 60 i 70 „Powróćmy do Piękna w słowie i muzyce” – finał – Wyszków
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – III MIEJSCE oraz WYRÓŻNIENIE od sponsora

25-28.05.2017 – XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” – Suwałki
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – GRAND PRIX

12.05.2017 – I Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej – Kielce
NAGRODA:
NATALIA WARZYŃSKA – III MIEJSCE

6-8.05.2017 – XXVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Majowa Nutka” Finał Częstochowa
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – ZŁOTA NUTKA (I miejsce)
MARTYNA STĘPIEŃ – BRĄZOWA NUTKA (III miejsce)

22.04.2017 – XV Ogólnopolski Konkurs Piosenki „KUMAK” – Pabianice
NAGRODA:
NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE

7-10.04.2017 – V International Festival „SPRING STAR” – Bukareszt – Rumunia
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – NAGRODA GŁÓWNA (I miejsce) oraz
zaproszenia na festiwale do Włoch i Bułgarii

31.03.2017 – XIX edycja festiwalu „SCENA DLA CIEBIE” – Finał WDK Kielce
NAGRODY:
KLAUDIA STAŃCZYK – GRAND PRIX od Domu Kultury Zameczek
Nagroda od Wodociągów Kieleckich
Nagroda – wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli od posła Bogdana Wenty

25.03.2017 – II Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „SING A SONG” – Kielce
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE
NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE oraz sesja nagraniowa od
Centrum Muzyki EMPIRE
FILIP PROKOPCZYK – WYRÓŻNIENIE

18.03.2017 – XI Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of Singing” – Finał Włoszczowa
NAGRODY
: MAJA SZPROCH – NAGRODA SPECJALNA
MARTYNA STĘPIEŃ – III MIEJSCE
ANNA WIERZBICKA – WYRÓŻNIENIE
NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE
PAWEŁ RYDZ – WYRÓŻNIENIE

29.01.2017 – XXIV Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek – finał Włoszczowa
NAGRODA
: NATALIA WARZYŃSKA – I MIEJSCE

14-15.01.2017 – V Regionalny Konkurs Kolęd,Pastorałek i Piosenek Świątecznych „Kolęda Płynie z Wysokości”
NAGRODA:
NATALIA WARZYŃSKA – WYRÓŻNIENIE

06.01.2017 – II Festiwal Kolęd i Pastorałek „Żołnierskie Kolędowanie” – Koncert Galowy – Kościół Garnizonowy w Kielcach
NAGRODY:
NATALIA WARZYŃSKA – I MIEJSCE
WERONIKA STACHURA – WYRÓŻNIENIE

06.01.2017 – XIV Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda,Kolęda” – Koncert Galowy – Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małogoszczu
NAGRODY:
DAMIAN KASPRZYK – I MIEJSCE
KONRAD SEREDYKA – II MIEJSCE
NATALIA WARZYŃSKA – II MIEJSCE
ALEKSANDRA WOŹNICA – III MIEJSCE
KAROLINA SIMLAT – III MIEJSCE
MARTYNA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE
KATARZYNA SZCZEPAŃSKA – WYRÓŻNIENIE

16-17.12.2016 – IV Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek – Gloria – Kielce
NAGRODY:
WERONIKA STACHURA: III MIEJSCE
NATALIA WARZYŃSKA: WYRÓŻNIENIE
MARTYNA STĘPIEŃ: WYRÓŻNIENIE

26-27.11.2016 –XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im.H.Morysa i A.Litwina – Kielce
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – WYRÓŻNIENIE

19.11.2016 – IV Festiwal Piosenki Wojskowej „Żołnierska Nuta” – CPdMZ Kielce
NAGRODA:
WERONIKA STACHURA – III MIEJSCE

9-14.11.2016 – Międzynarodowy Festiwal „Singer Stage” – Malta
NAGRODA
: PAWEŁ RYDZ – III MIEJSCE oraz zaproszenia na międzynarodowe
festiwale do Włoch,Portugalii i Rosji

5-6.11.2016 – VI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej – ZDZ Kielce
NAGRODA
: PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE

05.11.2016 – XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” –
Małogoszcz
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE

26.10.2016 – III Świętokrzyski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej – Pacanów
NAGRODA:
NATALIA WARZYŃSKA – GRAND PRIX

21-25.09.2016 – VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Gold Leaf” – Parnu – Estonia
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE oraz zaproszenie na festiwal w Brazylii

18.09.2016 – 26 Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystyczno – Przyrodniczej – Przedbórz
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE

17-18.06.2016 – Ogólnopolski Festiwal Piosenki PIOSENKOBRANIE 2016 – Opole
NAGRODA
: PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE

8-9.05.2016 – Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Majowa Nutka” – finał Częstochowa
NAGRODY
: PAWEŁ RYDZ – ZŁOTA NUTKA (I miejsce) oraz
zaproszenie na festiwal do ESTONII
KLAUDIA STAŃCZYK – SREBRNA PÓŁNUTKA
MARTYNA STĘPIEŃ – BRĄZOWA NUTKA
MAGDALENA BELICKA – ZŁOTA PÓŁNUTKA

23.04.2016 – XIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki „KUMAK” – Pabianice
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – GRAND PRIX
KATARZYNA PIETRAS – WYRÓŻNIENIE

16.04.2016 – I Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Sing a Song” – MDK Kielce
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE oraz NAGRODA SPECJALNA – Sesja nagraniowa od
Centrum Muzyki EMPIRE
MARTYNA STEPIEŃ – II MIEJSCE
MAGDALENA BELICKA – III MIEJSCE
WERONIKA STACHURA – WYRÓŻNIENIE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE
ZUZANNA HABIK – WYRÓŻNIENIE

18.03.2016 – XVIII Festiwal  „SCENA DLA CIEBIE” – koncert finałowy Kielce
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – NAGRODA Dyrektora Domu Kultury ZAMECZEK

05.03.2016 – X Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of Singing”
-finał Włoszczowa
NAGRODY
: PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE
KLAUDIA KOŚCIOŁEK – WYRÓŻNIENIE
NATALIA GACIA – WYRÓŻNIENIE
MARTYNA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE

31.01.2016 – XXIII Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek – finał Włoszczowa
NAGRODA
: KATARZYNA RADOMSKA – WYRÓŻNIENIE

23.01.2016 – III Konkurs Kolęd i Pastorałek „GLORIA” – Kielce
NAGRODY:
KATARZYNA PIETRAS – III MIEJSCE
KINGA ŁAPOT – WYRÓŻNIENIE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE

22.01.2016 – III Przegląd Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu” – Przedbórz
NAGRODA
: PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE

06.01.2016 – Festiwal Kolęd i Pastorałek „Żołnierskie Kolędowanie” – Koncert Galowy
Kościół Garnizonowy w Kielcach

NAGRODY: KINGA ŁAPOT – III MIEJSCE
KATARZYNA PIETRAS – WYRÓŻNIENIE

STUDIO PIOSENKI ROK 2015

09.12.2015 – VI Regionalny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej – Małogoszcz
NAGRODA
: KONRAD SEREDYKA – I MIEJSCE

28-29.11.2015 – XIII Festiwal Młodej Europy „Solo-Tutti 2015” – finał Bydgoszcz
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE

14.11.2015 – XIII Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką”- Małogoszcz
NAGRODY
: PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE
KATARZYNA PIETRAS – WYRÓŻNIENIE

7-8.11.2015 – XVI Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży – „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”
Finał- Kraków
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE

26.10.2015 – TALENT WŁOSZCZOWSKI – finał
NAGRODA
: PAWEŁ RYDZ – NAGRODA i tytuł „TALENT WŁOSZCZOWSKI” oraz nominacja do półfinału „Talent Świętokrzyski”

21.10.2015 – TALENT JĘDRZEJOWSKI – finał
NAGRODA:
KINGA ŁAPOT –  NAGRODA i tytuł „TALENT JĘDRZEJOWSKI” oraz nominacja do półfinału „Talent Świętokrzyski”

27.06-01.07.2015 – III Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów – „Złote Talenty w Złotej Pradze „ – Praga – Czechy 2015
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE
KINGA ŁAPOT – II MIEJSCE

19.05.2015 – 30 Festiwal Piosenki Dziecięcej „Kolorowe Nutki” – Kraków 2015
NAGRODA
: MAGDALENA BELICKA – III MIEJSCE

03.05.2015 – XXIV Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Majowa Nutka”
finał – Częstochowa 2015
NAGRODY:
PAWEŁ RYDZ – BRĄZOWA NUTKA
KINGA ŁAPOT – BRĄZOWA NUTKA
KATARZYNA PIETRAS – ZŁOTA PÓŁNUTKA
WIKTORIA MIĘSIAK – SREBRNA PÓŁNUTKA
KLAUDIA KOŚCIOŁEK – BRĄZOWA PÓŁNUTKA

11.04.2015 – XVII Festiwal „Scena Dla Ciebie” – Kielce 2015 – finał
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – III MIEJSCE

7.03.2015 – IX Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of Singing” – Włoszczowa 2015 – konkurs finałowy
NAGRODY:
NATALIA GACIA – II MIEJSCE
PAWEŁ RYDZ – NAGRODA SPECJALNA – wycieczka do Brukseli
WERONIKA STACHURA – WYRÓŻNIENIE
KLAUDIA KOŚCIOŁEK – WYRÓŻNIENIE
WIKTORIA MIĘSIAK – WYRÓŻNIENIE

23-24.01.2015 – II Konkurs Kolęd i Pastorałek GLORIA – KIELCE 2015
NAGRODY
: PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE
WIKTORIA MIĘSIAK – II MIEJSCE

18.01.2015 – Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej, Kolęda Kolęda” – Koncert Laureatów
w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małogoszczu.
NAGRODY:
KINGA ŁAPOT – III MIEJSCE
WIKTORIA MIĘSIAK – WYRÓŻNIENIE
DOMINIK ZDEB – WYRÓŻNIENIE

20-21.12.2014 – XV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” – Kraków 2014 – Konkurs finałowy
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – WYRÓŻNIENIE oraz zaproszenie do sesji nagraniowej na
płytę festiwalową Jana Wojdaka

29-30.11.2014 – XX Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im.Henryka Morysa – Kielce 2014
NAGRODA
: WIKTORIA MIĘSIAK – WYRÓŻNIENIE

27.11.2014 – IV Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej – Miechów 2014
NAGRODA:
WERONIKA STACHURA – WYRÓŻNIENIE

8.11.2014 – XII Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką”- Małogoszcz 2014
NAGRODY:
KAROLINA NOWAK – III MIEJSCE
WIKTORIA MIĘSIAK – WYRÓŻNIENIE

6-7.11.2014 – IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej – Kielce 2014
NAGRODA
: WIKTORIA MIĘSIAK – NAGRODA SPECJALNA – wycieczka do Berlina

25-26.10.2014 – XII Młodzieżowy Festiwal Piosenki Europejskiej „Solo-Tutti 2014”
Finał – Bydgoszcz
NAGRODA:
PAWEŁ RYDZ – III MIEJSCE

25.10.2014 – VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny „Ocalić od zapomnienia” Ćmielów 2014
NAGRODA:
KATARZYNA PIETRAS – I MIEJSCE

21.10.2014 – XIII Konkurs Wokalny „Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców” Białołęka 2014
NAGRODY:
WIKTORIA MIĘSIAK – I MIEJSCE
KATARZYNA SZCZEPAŃSKA – III MIEJSCE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE
DOMINIK ZDEB – WYRÓŻNIENIE

15.06.2014 – VI Młodzieżowy Konkurs Piosenki Żydowskiej w Chmielniku
w ramach XII Spotkań z Kulturą Żydowską
NAGRODA:
WIKTORIA MIĘSIAK – I MIEJSCE

12-14.06.2014 – Finał 19 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” – Tarnobrzeg
NAGRODA:
DOMINIK ZDEB – III MIEJSCE

22 – 23.05.2014 – 46 Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki „Tomaszowska Wiosna 2014”
w Tomaszowie Mazowieckim
NAGRODY
: KINGA ŁAPOT – GRAND PRIX MŁODZIEŻOWE
WIKTORIA MIĘSIAK – III MIEJSCE
PAWEŁ RYDZ – WYRÓŻNIENIE

04.05.2014 – Finał XXIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca
„Majowa Nutka” – Częstochowa 2014
NAGRODY:
WIKTORIA MIĘSIAK – ZŁOTA PÓŁNUTKA
KLAUDIA STAŃCZYK – ZŁOTA PÓŁNUTKA

08.03.2014 – Finał Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of Singing”-Włoszczowa
NAGRODY
: ELIZA GACIA – III MIEJSCE
KLAUDIA STAŃCZYK – III MIEJSCE
MATEUSZ KRUPA – WYRÓŻNIENIE
KATARZYNA PIETRAS – WYRÓŻNIENIE

26.01.2014 – Koncert Laureatów Konkursu Kolęd i Pastorałek „Hej, Kolęda Kolęda”
w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małogoszczu.
NAGRODY
: WIKTORIA MIĘSIAK – I MIEJSCE
PAWEŁ RYDZ – II MIEJSCE
WERONIKA STACHURA – II MIEJSCE
KAROLINA NOWAK – III MIEJSCE
DOMINIK ZDEB – WYRÓŻNIENIE
KLAUDIA STAŃCZYK – zaproszenie do Koncertu Galowego

14-15.12.2013 – Finał XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzież „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie
NAGRODY
: PAWEŁ RYDZ – I MIEJSCE
WIKTORIA MIĘSIAK – II MIEJSCE
KAROLINA NOWAK – WYRÓŻNIENIE oraz zaproszenie do udziału w festiwalach zagranicznych

9.11.2013 – XI Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Nad Wierną Rzeką” – Małogoszcz
NAGRODY
: HUBERT BĄK – WYRÓŻNIENIE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE

30.05.2013 – Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki lat 60 i 70  pt. „Powróćmy do piękna
w słowie i muzyce” -Wyszków
NAGRODA
: MONIKA KRZYSZTOFIK – WYRÓŻNIENIE Ministra Edukacji

10.03.2013 – Koncert Galowy Konkursu Piosenki Anglojęzycznej – “The joy of singing”-Włoszczowa
NAGRODY:
KLAUDIA STAŃCZYK – II MIEJSCE
WIKTORIA MIĘSIAK – WYRÓŻNIENIE
KATARZYNA PIETRAS – WYRÓŻNIENIE

12.01.2013 – udział HUBERTA BĄKA w nagraniach do programu telewizyjnego
“Must by the Music”

10.01.2013 – Ogólnopolski Festiwal”Śpiewamy przeboje naszych Rodziców”-Białołęka
NAGRODA:
KAROLINA NOWAK – II MIEJSCE

9.01.2013 – Konkurs Kolęd i Pastorałek “Hej Kolęda,Kolęda”-Małogoszcz
NAGRODY:
WIKTORIA MIĘSIAK – II MIEJSCE
MARTYNA STĘPIEŃ – II MIEJSCE
MATEUSZ KRUPA – III MIEJSCE
NATALIA BIELAS – III MIEJSCE
KINGA ŁAPOT – WYRÓŻNIENIE
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE
ANNA WIERZBICKA – WYRÓŻNIENIE

23.11.2012 – Festiwal piosenki poetyckiej „POEZJA W PIOSENCE – AGNIESZKA i INNI…”-Końskie 2012
NAGRODA:
SYLWIA GAJEK – WYRÓŻNIENIE

17-18.11.2012 – XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im.H.Morysa – Kielce 2012
NAGRODA
: MONIKA KRZYSZTOFIK – WYRÓŻNIENIE

16-17.11.2012 -Ogólnopolski Festiwal”Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”-Kraków
NAGRODA
: HUBERT BĄK – III MIEJSCE

3.11.2012 – X Ogólnopolski Festiwal Piosenki “Nad Wierną Rzeką”- Małogoszcz
NAGRODA:
MARTYNA STĘPIEŃ – WYRÓŻNIENIE

27.10.2012 – Ogólnopolski Festiwal  „NASZE PIOSENKI” w Wieluniu
NAGRODY:
KLAUDIA STAŃCZYK – I MIEJSCE
WIKTORIA MIĘSIAK – I MIEJSCE
ANNA KOWALCZYK – III MIEJSCE
KAROLINA NOWAK – WYRÓŻNIENIE

7-14.07.2012 – Międzynarodowy Festiwal Piosenki -“MAGIA ITALIANA”-RIMINI -Włochy
NAGRODA
: HUBERT BĄK – I MIEJSCE

16.06.2012 – IV Konkurs Piosenki Żydowskiej w Chmielniku
NAGRODA
: WIKTORIA MIĘSIAK – II MIEJSCE

14-16.06.2012 – Muszelki Wigier-Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca – Suwałki
NAGRODA:
HUBERT BĄK – ZŁOTA MUSZELKA ( I MIEJSCE)

13.06.2012 – Ogólnopolski Festiwal Piosenki – Złota Ósemka
NAGRODY:
KAROLINA NOWAK – WYRÓŻNIENIE
WIKTORIA MIĘSIAK – WYRÓŻNIENIE

1.06.2012 – VI Spotkania Mistrzów Muzyki – Pacanów
NAGRODA:
HUBERT BĄK – GRAND PRIX

30.05.2012 – Wygraj Szansę -Festiwal Piosenki – Kielce WDK
NAGRODY
: HUBERT BĄK – I MIEJSCE
KLAUDIA STAŃCZYK – III MIEJSCE

20.05.2012 – Intermuza-Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej -Sosnowiec
NAGRODA
: HUBERT BĄK – I MIEJSCE

6-7.05.2012 – Finał Międzynarodowego FestiwaluPiosenki i Tańca-  Majowa Nutka
NAGRODY
: WIKTORIA MIĘSIAK – ZŁOTA PÓŁNUTKA
KLAUDIA STAŃCZYK – WYRÓŻNIENIE

23-24.03.2012 – Ogólnopolski Konkurs Piosenki”młodych Bajanie”- Zgierz
NAGRODA
: KLAUDIA STAŃCZYK – II MIEJSCE

22-25.03.2012 – Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Super Mikrofon Radia Jard – Białystok
NAGRODA:
HUBERT BĄK – I MIEJSCE

10.03.2012 – The Joy of Singing – Konkurs Piosenki Anglojęzycznej – Włoszczowa 2012
NAGRODY:
HUBERT BĄK – I MIEJSCE
MATEUSZ KRUPA – WYRÓŻNIENIE
KATARZYNA SZCZEPAŃSKA – WYRÓŻNIENIE oraz kurs języka angielskiego
MONIKA KRZYSZTOFIK – NAGRODA SPECJALNA wycieczka do Brukseli

18.01.2012 – Konkurs Kolęd i Pastorałek w językach obcych -“Kolędujmy z całym światem” – Złoty Potok
NAGRODA
: KAROLINA NOWAK – III MIEJSCE

2-4.12.2011 – XV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Super mikrofon Radia Jard” – Białystok
NAGRODA
: HUBERT BĄK – I MIEJSCE

11.2011 – Poezja w piosence-Festiwal poezji Śpiewanej im.A Osieckiej – Końskie
NAGRODA: SYLWIA GAJEK – WYRÓŻNIENIE

18-20.11.2011 – Międzynarodowy Festiwal im.H.Morysa – Kielce
NAGRODA
: HUBERT BĄK – I MIEJSCE
FILIP WNUK – II MIEJSCE
KLAUDIA STAŃCZYK – III MIEJSCE

12-13.11.2011 – Festiwal „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” – Finał Kraków
NAGRODA
: HUBERT BĄK – II MIEJSCE

9.10.2011.- 23 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieciecej i Młodzieżowej im. H. Hampla „Spotkajmy się w piosence” – Woźniki
NAGRODY
: KLAUDIA STAŃCZYK – I MIEJSCE
HUBERT BĄK – II MIEJSCE

27.08.2011 – IX Ogólnopolski Konkurs Piosenki im. Bogusława Klimczuka – Kozienice 2011
NAGRODY:
SYLWIA GAJEK – GRAND PRIX
FILIP WNUK – I MIEJSCE

10-15.08.2011 – Międzynarodowy Festiwal Piosenki “Deszcz gwiazd w Pradze” – Praga 2011
NAGRODA:
HUBERT BĄK – GRAND PRIX
XXXII Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca – Konin 2011
NAGRODA
: HUBERT BĄK – SREBRNY APLAUZ (II MIEJSCE)

30.05-1.06.2011 – Ogólnopolski Konkurs Piosenki Wygraj Sukces – Tarnobrzeg
NAGRODA
: KLAUDIA STAŃCZYK – III MIEJSCE

19-20.05.2011 – 45 Konkurs Piosenki Dziecięcej “Tomaszewska Wiosna” – Tomaszów Mazowiecki
NAGRODY:
SYLWIA GAJEK – III MIEJSCE
KLAUDIA STAŃCZYK – III MIEJSCE
HUBERT BĄK – WYRÓŻNIENIE

15.05.2011 – Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca “Majowa Nutka” – Częstochowa
NAGRODY:
HUBERT BĄK – BRĄZOWA NUTKA
KLAUDIA STAŃCZYK – SREBRNA PÓŁNUTKA

8.05.2011 – Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej – Opatów 2011
NAGRODA:
KINGA ŁAPOT – III MIEJSCE

9.04.2011 – Scena dla Ciebie – Kielce
NAGRODA:
DAGMARA STANIEK – WYRÓŻNIENIE
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej – Opatów 2011
NAGRODA:
SYLWIA GAJEK – II MIEJSCE

26.02.2011 – Konkurs Piosenki Anglojęzycznej – THE JOY OF SINGING – Włoszczowa
NAGRODY:
HUBERT BĄK – I MIEJSCE
KAROLINA NOWAK – II MIEJSCE
DAGMARA STANIEK – WYRÓŻNIENIE
WIKTORIA MIĘSIAK – WYRÓŻNIENIE

15.01.2011 – Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Opatowie
NAGRODA:
KINGA ŁAPOT – I MIEJSCE

 
 
 

 
 

Grand Prix oraz I miejsce w Konkursie Wokalnym “Kolorowe Piosenki” Stąporków 2003

Tytuł Laureatki w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki “SOLO TUTTI ” Bydgoszcz 2003

Brązowa Jodła w XXX Harcerskim Festiwalu Młodzieży Szkolnej Kielce 2003

Wyróżnienie w XXVII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Tomaszowska Wiosna” Tomaszów Mazowiecki 2003

III miejsce w X Świętokrzyskim Konkursie Kolęd i Pastorałek Włoszczowa 2003

Wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięco-Młodzieżowej “SOLO TUTTI” Bydgoszcz 2002

Brązowa oraz Zielona Jodła w XXIX Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2002

Wyróżnienie w XI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki “Majowa Nutka” Częstochowa 2002

Grand Prix w XXXVI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki “Tomaszowska Wiosna” Tomaszów Mazowiecki 2002

III miejsce w VII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki im. Henryka Morysa w Kielcach – 2001r.

I miejsce w IX ©lšskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Ozimku – 2001r.

Bršzowa Jodła w XXVIII Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2001

III miejsce w III ©więtokrzyskim Przeglšdzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Kielcach

Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Telewizji Polsat “Piosenki mamy i taty”

Pin It on Pinterest

Share This
Przewiń do góry